sobota, 23 czerwca 2012

Lovely complex~!

Ta komedia romantyczna, przełamująca schematy gatunku i zawierająca naprawdę dobry humor jest super sposobem na spędzenie miło wolnego czasu.
Podstawą fabuły tego anime jest różnica wzrostu pomiędzy głównymi bohaterami.  Risa Koizumi (170cm wzrostu) i Atsushi Otani (156cm wzrostu) chodzą do tego samego liceum. Na początku ich relacje nie wyglądają najlepiej, co chwilę zdarzają się między nimi sprzeczki. Są nawet nazywani, przez swoje otoczenie  "All Hanshin Kyojin" od pary japońskich komików. Pewnego dnia ogłaszają zawieszenie broni-  zakładają się o to, które jako pierwsze znajdzie sobie partnera. Następnie, kiedy ich relacje polepszają się, Risa zakochuje się w Otanim.
W Lovely complex podobała mi się kreska, która moim zdaniem pasuje do klimatu tego anime : ) Dodatkowe wątki sklejają wszystko w jedną całość, tworząc coś ciekawszego, niż kolejna monotematyczna historia.

2 komentarze:

  1. Rzeczywiście kreska jest milutka. Od razu widać, że ta para będzie się mieć ku sobie, ale to wcale nie zniechęca do oglądania;-))

    OdpowiedzUsuń
  2. też tak myślę :) To bardzo lekka seria i strasznie miło się ją ogląda ^^

    OdpowiedzUsuń